Choinki

Choinki

Oferujemy Państwu szeroki wybór choinek bożonarodzeniowych.

W naszej ofercie znajdują się jodły kaukaskie oraz świerki w doniczkach od 1 do 2 m wysokości. Na życzenie klienta kopiemy również inne wysokości.

Jodła kaukaska

Jodła doskonale nadaje się na choinkę bożonarodzeniową. Jej gałęzie rosną gęsto, poziomo i łagodnie zwisają wzdłuż pnia. Pędy rosnące na wierzchołku skierowane są do góry. Szpilki jodły kaukaskiej są osadzone gęsto i mają około 2-3 cm długości. Igły są sztywne, błyszczące i ciemnozielone. Jodły są też przyjemne w dotyku i nie są kłujące. Nie wytwarzają żywicy i są dość odporne na suche powietrze w domach.

Choinka jodla
Choinki świerk

Świerk srebrny

Świerk to również bardzo dobry wybór na choinkę bożonarodzeniową. Wydziela on piękny, żywiczny zapach i tworzy prawdziwe świąteczną atmosferę. Nasze świerki charakteryzują się regularnym i stożkowatym kształtem oraz mają krótkie, ciemnozielone i sztywne igły. W naszej szkółce sprzedajemy 4-6 letnie świerki bezpośrednio z naszej plantacji.


Jak zamówić?

Zapraszamy Państwa do naszego punktu sprzedaży w Zakliczynie od poniedziałku do piątku od 8 do 16 oraz w soboty od 8 do 14.
Istnieje też możliwość zamówienia telefonicznego pod numerem: 883 122 099.

Szkółka Roślin Zakliczyn, ul. Wyspiańskiego 8A, 32-840 Zakliczyn. Mapa – Link

W trosce o jakość roślin dostawy realizujemy własnym transportem.

Zamówienia do 400 zł:
Zamówienia ponad 400 zł:
  • Na terenie gminy Zakliczyn dostawa za darmo.
  • Do 30 km od Zakliczyna dostawa za opłatą: 75 zł.
  • Dla dostaw ponad 30 km od Zakliczyna prosimy o kontakt telefoniczny na 506 098 501 przed złożeniem zamówienia by ustalić koszty i szczegóły dostawy.

Dostawy realizujemy we wtorki i czwartki z pominięciem świąt i okresu zimowego (styczeń i luty). Zobacz więcej na naszej stronie pomocy.